Şirket Profili

Başkandan

Elektrik sektöründe edinilmiş 25 yılı aşkın tecrübe ile 2012 yılında kurulan BBM PANO; gelişen süreç içerisinde 4500 m2 imalat alanı, deneyimli teknik kadrosu ve 100 e yakın çalışanıyla uluslararası standartlarda üretim yapmayı prensip haline getirerek kalitesi ve üst düzey referansları ile ülkemizin sayılı Elektrik Pano Elektromontaj firmaları arasında yerini almıştır.

Eğitime ve kaliteye verdiği önemle;

Elektrik sektöründe hızla gelişmekte olan teknolojik yeniliklerin takibini yapan, uzman, araştırmacı kadrosu, zamanı en verimli şekilde kullanan ve müşteri memnuniyeti ilkesi üzerine kurulu anlayışı ile bu anlamda hedefine ulaşmanın mutluluğunu yaşayan dev projelerin kusursuz çözüm ortağıdır.
 

MİSYONUMUZ

Partnerliğini yapmış olduğumuz marka, ürün ve hizmetlerin son kullanıcıya sorunsuz ulaşması amacıyla; teknik, ticari ve insani unusurları, çalışan mutluluğu ve refahı ön planda tutularak en efektif biçimde kullanmak ve hem iç hem dış müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Kendini sürekli yenileyen, değişimi ve gelişimi prensip edinerek bu konuda yatırımlar yapan, sattığı ve ürettiği unsurlarla pazarda söz sahibi firma olmak

BBM PANO HAKKINDA

BBM PANO, Sektörümüzde edinilmiş 25 yılı aşkın tecrübe ile kurulmuş olup, edindiği tecrübeleri siz değerli müşteriler ile paylaşmak üzere yola çıkmıştır.

Kurulduğu ilk andan itibaren, Doğru mühendislik / Kaliteli hizmet / Zamanında teslimat ve benzeri konularda istikrarı hedeflemiştir.

PROJELER

TEKLİF FORMU